Ana sayfa » Akıllı Telefon » Honor 20 Pro sızdı! Dört kamera mı o?

Honor 20 Pro sızdı! Dört kamera mı o?

Honor 20 Pro sızdı! Dört kamera mı o?

Huawei’in alt markası Honor da son dönemde mobil dünyasında büyük bir çıkış gerçekleştiriyor. Şirketin dikkat çeken tasarım, güçlü donanım özellikleri ve uygun fiyatı bir arada sunan telefon serisine çok yakında Honor 20 ailesi dahil edilecek. Öncesinde Honor 20i modeli bugün tanıtıldı, ancak gözler 21 Mayıs tarihinde tanıtılacak Honor 20 Pro ve Honor 20 modellerinde.

SamsungBurada.Net,  HuaweiBurada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Honor 20 Pro dört kamera ile geliyor

Daha önce Çin’de resmi  makamlarca onaylanan Honor20 Pro bugün ilk kez kameralara yakalandı. Sızan resmi görüntüde telefonun sadece arka kısmını görüyoruz ve burada alt alta dizili olan dört kamera dikkat çekiyor. P30 Pro’dan farklı olan 3D ToF kamera diğer kameralarla aynı hizada. Üstteki sensörün de yine P30 Pro’daki gibi 5x zoom gerçekleştiren periskop kameraya benziyor. Konuşmak için henüz erken fakat P30 Pro ve Honor20 Pro’daki kamera paketinin aynı olması bekleniyor.

Kirin 980 işlemcisinden güç alacak telefonun ekranında su damlası şeklinde çentik kullanılacağı gelen bilgiler arasında.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.