Ana sayfa » Güncel Teknoloji Haberleri » Boston Dynamics robotları korku salmaya devam ediyor!

Boston Dynamics robotları korku salmaya devam ediyor!

Boston Dynamics robotları korku salmaya devam ediyor!

MIT yani Massachusetts Institute of Technology bünyesinde ortaya çıkan Boston Dynamics geçtiğimiz dönemde Google ile iş birliğine gitti ve Google en nihayetinde bu şirketi satın aldı. Daha sonra Google şirketi satacağını duyursa da yapılan gelişmeler neticesinde bu işten vazgeçti. Robotlara tekme atıp dengelerini bozma üzerine yapılan videolar ile bir anda robotik teknolojinin etiğinin sorgulanmasına da sebep olan Dynamics robotları bugün bambaşka bir işe imza attılar ve bir kamyonu Sibirya kurtlarının kızağı çektiği gibi çekmeyi başardılar. Dilerseniz öncelikle videoyu izleyelim, yorumlarımızı sonra yaparız.

SamsungBurada.Net,  HuaweiBurada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Boston Dynamics robotları kamyon çekti!

Bu video oldukça şirin ve eğlenceli olsa da bu robotlardan 50 bin adet olduğunu ve bunların da tam 5 kat büyük olduğunu hayal edin. Şimdi de bu robotlarda son dönemde cep telefonlarımızda bile olan yapay zekayı ekleyin. Son olarak da bu robotların üzerinde silah olduğunu hayal edin.

Hala bu robotlar size şirin geliyor mu?

Matrix filminde olduğu gibi robotlara yapay zekanın verildiği gün insanlık tarihinin bittiği gün olabilir…

Galaxy Fold tanıtımı ne zaman? Galaxy Fold Türkiye fiyatı ne olur?

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.