Ana sayfa » Akıllı Telefon » Galaxy A9 2018’in DxOMark kamera puanı açıklandı!

Galaxy A9 2018’in DxOMark kamera puanı açıklandı!

Galaxy A9 2018’in DxOMark kamera puanı açıklandı!

Dünyanın dört arka kameralı ilk telefonu olan Galaxy A9 2018 tanıtıldıktan aylar sonra DxOMark’ın konuğu oldu. Dört kameralı telefon, 86 puan ile ortalamanın altında kalan bir netice elde ediyor. Telefon, fotoğraf testinden 90, video testinden ise 77 puan alıyor.

DxOMark, A9 2018’in fotoğraf tarafında iyi dış mekan pozları, çoğu durumda doğru beyaz dengesi ve iyi renkler sunduğunu; dinamik aralığının sınırlı kaldığını, flaşlı çekimlerde düşük detaylar sunduğunu ve bokeh etkisinin yetersiz kaldığını belirtiyor.

SamsungBurada.Net,  HuaweiBurada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Video çekiminde artılar çoğu ortamda doğru beyaz dengesi, statik dengeleme ve sınırlı dış mekan gürültüsü olarak belirtilirken; video çekimlerde yavaş netleme, keskinlik seviyesi ve renk doygunluğunun ise yeterli seviyede olmadığı ise telefonun eksi hanesine yazıldı.

Galaxy A9 2018 kamera özellikleri

  • 24MP arka kamera, LED flaş, f / 1.7 diyafram, 10MP geniş açılı telefoto kamera f / 2.4 diyafram, 8MP 120 ° Ultra Geniş kamera f / 2.4 diyafram ve 5MP f / 2.2 derinlik kamerası

Samsung Galaxy A9 Arka 4 Kamerası Ne İşe Yarıyor? [Video İnceleme]

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.