Güncel Teknoloji Haberleri Nisan 16, 2019 10:30

Casper Excalibur G900 ön sipariş hediyesi belli oldu! Bize az geldi ama!

Casper Excalibur G900 ön sipariş hediyesi belli oldu! Bize az geldi ama!

Casper’ın Excalibur serisi yeni nesil dizüstü bilgisayarları performans ve tasarımları ile öne çıkan ürünler olarak göze çarpıyor. Bu noktada geçtiğimiz günlerde incelediğimiz G670 serisinden sonra kısa süre içinde de G750 incelemesi ile karşınızda olacağız. Bugün ise Casper Excalibur G900 ön sipariş sürecinin başladığı haberi geldi ve ön sipariş hediyesi de ortaya çıktı. Casper yeni nesil G900 ön sipariş sürecine katılanlara HyperX Cloud MIX Kulaklık hediye edeceğini duyurdu.

SamsungBurada.Net,  HuaweiBurada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Casper Excalibur G900 ön sipariş hediyesi ile geliyor

Casper Excalibur G900, online platform üzerinden ön siparişe açıldı. Üstelik, merakla beklenen yeni model için ön sipariş veren oyun severler, HyperX Cloud Mix kulaklık hediyesi kazanıyor. Oyun severlerin favorileri arasında yer alan HyperX Cloud Mix15-21 Nisan tarihleri arasında gittigidiyor.com üzerinden ön sipariş verenlere hediye edilecek. Sınırlı sayıda ürün için geçerli olacak kampanyaya dahil olanlar kargo ücreti de ödemeyecek.

Hız, Güç, Kalite… Excalibur G670 inceleme

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.