Akıllı Telefon Nisan 15, 2019 9:00

Huawei üç ön kameralı telefon yapıyor! İşte ilk görüntü

Huawei üç ön kameralı telefon yapıyor! İşte ilk görüntü

Huawei üç ön kameralı telefon geliştiriyor. Şirket, anavatanı Çin’de CNIPA’ya ( Çin Ulusal Fikri Mülkiyet İdaresi) yeni bir patent başvurusunda bulundu.

Bir akıllı telefonun boyutu göz önüne alındığında mobil cihazlardaki kamera deneyimi hiçbir zaman profesyonel kameraların düzeyine gelemeyecektir, fakat üreticiler sensör sayısını artırarak biraz olsun aradaki farkı azalmak istiyor.

SamsungBurada.Net,  HuaweiBurada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Huawei üç ön kameralı geliştiriyor

Geçen yıldan bu yana mobil kamera dünyasında önemli gelişmeler yaşandı. Dünyanın üç arka kameralı telefonu Huawei P20 Pro, dört kameralı telefon Galaxy A9 ve beş arka kameralı telefon Nokia 9 görücüye çıktı.

Huawei şimdi de üç ön kameraya sahip bir telefon geliştiriyor. Ortaya çıkan patent görüntülerinde üç kameranın küçük bir çentik üzerine sığdırıldığı görülüyor. Alt bölümde home butonunun yer alıyor olması bizlere şaşırttı, zira üreticiler artık bu tasarım anlayışını geride bırakıyor. Bu görüntülerin cihazın nihai tasarımı olacağına ihtimal vermiyoruz.

Selfie modası hala tüm dünyayı kasıp kavuruyor ve eminiz ki  üç ön kameralı bir telefon çok sayıda kullanıcının ilgisini çekecektir.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.