Akıllı Telefon Nisan 12, 2019 9:00

Aaaa! HTC orta segment telefon hazırlıyor! İşte özellikleri

Aaaa! HTC orta segment telefon hazırlıyor! İşte özellikleri

Geekbench veri tabanına göre HTC orta segment yeni bir telefon hazırlıyor. Daha düne kadar sistem uygulamalarını Google Play Store’dan kaldıran HTC’nin böyle bir girişimde bulunması bizleri şaşırtmadı değil, zira şirketin akıllı telefon pazarından çekileceği bile artık daha yüksek sesle konuşuluyor.

Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBurada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…

Kriter testinde karşımıza çıkan telefona dönecek olursak; 2Q7A100 model numarasına sahip olan cihaz sekiz çekirdekli Snapdragon 710 işlemcisinden güç alıyor. Orta segment telefon şu ana kadar ilk kez bir sızıntıya konu oluyor. Dolayısıyla telefonun yakın zamanda tanıtılacağına ihtimal vermiyoruz.

Android 9 Pie işletim sistemiyle çıkış yapacak telefonda 6GB RAM görüyoruz. Diğer teknik detaylar şu an için bilinmese de, HTC’nin biraz olsun var olma mücadelesine devam edebilmesi için ince ekran çerçeveleri, en az iki arka kamera gibi trendleri telefonda kullanması ve fiyatı iyi ayarlaması gerekiyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.