Mobil Nisan 11, 2019 19:30

Sharp dikey kapaklı katlanabilir telefonunu gösterdi. Tasarım budur! [Video]

Sharp dikey kapaklı katlanabilir telefonunu gösterdi. Tasarım budur! [Video]

Mobil Dünya Kongresi öncesinde Samsung Galaxy Fold ve Mobil Dünya Kongresi sırasında da Huawei Mate X isimli katlanabilir telefonlarını gördük ve bu telefonlar bize ne sunacak bunu bilemiyoruz. Zira hem içe hem de dışa katlanabilir telefonlar kullanıcı deneyimi tarafında istediğimiz inovasyonu ortaya koyamıyordu. Bugün ise Sharp dikey olarak katlanabilir telefonunun demosu ile karşımıza çıktı. Habere devam etmeden videoyu izleyelim.

Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBurada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…

Sharp dikey katlanabilen ekran geliştirdi!

Japon üretici geçtiğimiz ay basına sızdırdığı Motorola RAZR serisi gibi diklemesine kapanan patentini gerçeğe dönüştürdü. 6.18 inç boyutunda 3040x1440p 2K AMOLED ekrana sahip olan bu ürünün 300 bin kezden fazla açılıp kapanmaya dayandığı belirtiliyor. Bakalım bu ürün gerçeğe dönecek mi yoksa böyle fuar alanlarında sergilenen bir tasarım olarak mı duracak?

 

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.