Ana sayfa » Mobil » LG transparan katlanabilir telefon işine giriyor! Daha neler göreceğiz!

LG transparan katlanabilir telefon işine giriyor! Daha neler göreceğiz!

LG transparan katlanabilir telefon işine giriyor! Daha neler göreceğiz!

Güney Koreli üretici LG, bu yıl yapılan Mobil Dünya Kongresi kapsamında tanıttığı ikinci ekranlı LG G50 ThinQ serisi ile dikkatleri üzerine çekse de bu ikinci ekranın ne işe yarayacağını bizlere anlatamadı. Bir telefona ek aparatlar ile iki değil 4 adet de ekran takabilirsiniz ama bunun kullanıcı deneyimi tarafında ne sunduğu oldukça önemli. LG katlanabilir ekranlı telefonlar ile ilgili bu süreçte oldukça sessiz kaldı ama 2015 yılında alınan ve ilginç bir şekilde bugün ortaya çıkan patentler LG’nin farklı bir ürün peşinde olduğunu gösteriyor.

Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBurada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…

LG katlanabilir

LG katlanabilir

LG katlanabilir ekranlı seksi bir telefon yapıyor!

Bildiğiniz üzere LG, dünyanın halen en büyük ekran üreticilerinden birisi. Bu noktada da birçok gelişmiş patent elinde. Şeffaf ekranlar bir süreden beri kullanılıyor ve LG bunlardan bir telefon yapmayı kafaya koymuş. Bu ürünün kullanılırlığı nasıl olacak bilemiyoruz ama insanlar izledikleri ya da okudukları bir şeyi, bankacılık işlemlerini, maillerini dışarıdan okunmasını isterler mi? Bunu da bilemedik.

Editörün Yorumu:

Bu tasarım bizce sizin söylediğiniz gibi “ÇÖP” bir tasarım. Aynen Xiaomi ve Huawei’nin dışa katlanan katlanabilir telefonları gibi…

Gördüğümüz en saçma tasarıma sahip Huawei Mate X tanıtıldı! Ya düşerse!!!

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.