Mobil Nisan 8, 2019 13:00

Honor 20 Pro teknik özellikleri belli oluyor! Honor oldukça iddialı!

Honor 20 Pro teknik özellikleri belli oluyor! Honor oldukça iddialı!

Huawei ve Honor yola birlikte devam edeceklerini açıkladı ve Honor markasını perakende de satacağını GSM Operatörü tarafına sokmayacağını dile getirdi. Bu süreç nasıl devam edecek bilemiyoruz ama Honor iddialaştıkça ve kendi ekosistemini oluşturdukça Huawei‘nin altında ya da gölgesinde kalması pek mümkün görünmüyor. Bir süredir haberlerini paylaştığımız Honor 20 Pro bugün kamera ve diğer teknik detayları ile karşımızda. 450 dolar seviyesinde giriş fiyatı ile satılacak olan telefonun Kirin 980 yonga setine sahip olması ise sürpriz oldu. Huawei‘nin en üst segment amiral gemisinde kullanılan yonga setine sahip olacak telefonun teknik detayları şöyle olacak.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBurada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Honor 20 Pro teknik özellikler

  • 6,1 inç büyüklüğünde OLED Ekran
  • Huawei üretimi Kirin 980 yonga seti
  • 6GB RAM /128 GB Hafıza, 8GB RAM / 128 GB Hafıza ve 8GB RAM /256 GB Hafıza seçenkleri
  • Arkada 40 megapiksel Sony IMX600 serisi sensör, 20 megapiksel geniş açı ve 8 megapiksel 3x zoom özelliğine sahip telefoto lens
  •  Gaming Plus, Link Turbo, CPU Turbo ve GPU Turbo yazılım desteği ile daha iyi oyun deneyimi

 

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.