Güncel Teknoloji Haberleri Nisan 6, 2019 14:00

Bir sürpriz daha! Netflix haftalık abonelik paketini hazırlıyor

Bir sürpriz daha! Netflix haftalık abonelik paketini hazırlıyor

Dünyanın internet üzerinden içerik sağlayan önde gelen markalarından Netflix cephesinde şu sıralar hareketli günler yaşanıyor. Netflix bir yandan yeni içerikler oluştururken diğer taraftan abonelik fiyatlarını artırmaya hazırlanıyor. Farklı ülkelerde ise yeni paketler kullanıma sunuluyor. Gelen bilgilere göre Netflix haftalık abonelik paketini hazırlıyor. Hatta bu hizmet Hindistan’da seçilen bazı kullanıcılara gösteriliyor.

Netflix haftalık abonelik pakette fiyatlar nasıl?

Bu hizmet şu an Hindistan’da bazı kullanıcılar tarafından görüntülenebiliyor. Örneğin “Temel paket” ülkede 500 Rs’den (7.2 $) fiyatlandırılırken, bu fiyat haftalık abonelikte 125 Rs (1.81 $) olarak karşımıza çıkıyor. Aylık hesabı yapıldığında haliyle haftalık paket biraz daha pahalı görünüyor. Fakat haftalık abonelik yine de birçok kişi tarafından tercih edilecektir.

Ülkemize baktığımızda Netflix çok yakında fiyatlara zam yapacak. İlgili haberimize alt bölümden göz atabilirsiniz. Netflix ayrıca mobil abonelik paketini de kısa süre içerisinde Türkiye’de kullanıma açacak.

Netflix abonelik ücretlerine zam geldi! İşte zam miktarı

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.