Ana sayfa » Akıllı Telefon » Oppo Reno RAM, Depolama ve Renk Çeşitleri Açıklandı

Oppo Reno RAM, Depolama ve Renk Çeşitleri Açıklandı

Oppo Reno RAM, Depolama ve Renk Çeşitleri Açıklandı

Oppo Reno serisi akıllı telefonlar 10 Nisan’da açıklanacak. Tanıtım etkinliği öncesinde, Oppo akıllı telefon serisi için ön kayıtlara başladı. Şirket ayrıca ön kayıt sayfasında telefonların fiyat dışında temel özelliklerini sıraladı.

Kardeş sitemiz SamsungBurada.Net adresine girmenizi sizden rica ediyoruz…

Reno akıllı telefon serisi, “Nebula Moru, Sis Pembesi, Aşırı Gece Siyahı ve Sisli Deniz Yeşili” olmak üzere dört renkte çıkış yapacak. Telefonun 6GB RAM + 128GB ve 8GB RAM + 256GB versiyonları olacak. 256GB’lık versiyon deniz yeşili renginde çıkış yapacak.

Oppo ayrıca telefon serisinin %93.1 ekran / kasa oranı sunacağını, 48 megapiksel çift arka kameraya (ikinci kamera 5 megapiksel) sahip olacağını ve VOOC 3.0 hızlı şarj desteği içereceğini onayladı. Telefonlar Snapdragon 710 işlemcisinden güç alacak.

Oppo’nun 10 Nisan tarihinde gerçekleştireceği etkinlikte gözler kuşkusuz Oppo Reno 10X Zoom modelinde olacak. üçlü arka kameraya sahip telefon 10x optik yakınlaştırma gerçekleştirmenin yanında Snapdragon 855 işlemcisinden güç alacak. Ayrıca telefonun ön kamerasının kasa içerisinde yatay bir konumda çıkacağı iddia ediliyor.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.