Güncel Teknoloji Haberleri Nisan 4, 2019 21:00

Instagram’dan büyütücü aldık! Siz almayın!!!

Instagram’dan büyütücü aldık! Siz almayın!!!

Online alışverişin en çok kullanılan uygulamalarından birisi haline gelen Instagram alışveriş tutkumuzu bir adım öteye taşıdı. Bir ayakkabı aradığınızda ya da bir kolye vb ürün ardı ardına birçok reklamın sizlere gösterilmeye başladığına her gün şahit oluyoruz. Peki iyisi ve kötüsünü nasıl ayıracaksınız? Bu Instagram için oldukça zor, zira genellikle iade için birilerini karşınızda muhattap bulamıyorsunuz. Örneğin biz aldığımız ürüne kargo dahil 99 TL ödedik ama ortada bir fatura yok.

Kardeş sitemiz SamsungBurada.Net ve HuaweiBurada.Net adreslerine girmenizi sizden rica ediyoruz…

Instagram alışveriş tutkunuzu bastırın!

Bu durumda en suçlu olarak gördüğümüz kurumlar ise kargo firmaları. Zira ortada ticari bir taşıma var ve kargo firmaları yasal yükümlülük olan sevk irsaliyesi ve faturayı sorgulamıyorlar. Instagram üzerinde gördüğümüz mercekli telefon ekranı büyütücüsü sipariş ettik ve işte karşılaştığımız durum. Bunu sizlerle paylaşmak istiyoruz. Hiçbir işe yaramayacak ve sunduğu izleme açısı ile ancak yatarak telefon ekranını gördüğümüz bu saçma sapan ürüne biz para verdik ama ciddi pişman olduk. İşte Instagram’dan bir çakılma hikayesi…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.