Ana sayfa » Akıllı Telefon » Gece modu öyle değil böyle olur dedi! Oppo Reno gece bambaşka

Gece modu öyle değil böyle olur dedi! Oppo Reno gece bambaşka

Gece modu öyle değil böyle olur dedi! Oppo Reno gece bambaşka

10 Nisan’da tanıtılacak Oppo Reno akıllı telefon serisinin heyecanı giderek büyüyor. Tabii heyecanın giderek artmasındaki neden her geçen gün ortaya çıkan gelişmeler. Özellikle Reno 10x optik zoom modelinde göreceğimiz gelişmeler mobil kamera gelişiminde bir devrim olacak.

Oppo Reno serisi geceleri inanılmaz çekim yapıyor

Reno serisi bazı telefonlarda 10x optik yakınlaştırmanın yanında  48 megapiksel çözünürlüklü  Sony IMX586 sensör, dual OIS ve değişken diyafram özelliklerini göreceğiz. Oppo’nun iddialı olduğu bir diğer nokta ise süper gece modu olacaktır.

Weibo aracılığıyla yayınlanan bazı gece çekim örnekleri Reno serisi telefonların bu noktada Pixel ve son olarak P30 modellere taş çıkartacağını gösteriyor. Görüntüler gerçekten de inanılmaz görünüyor.

Oppo her zaman için mobil kamera gelişiminde fark yaratan üreticilerden biri olmuştur. R17 serisi telefonlarda yer alan süper gece modunun Reno serisi ile büyük bir sıçrama yaptığı ortada. Sabırsızlıkla beklediğimiz bu telefonlar dileriz kısa süre içerisinde ülkemizde de satışa sunulur ve bu inanılmaz kamerayı bizzat yaşayarak test ederiz.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.