Ana sayfa » Mobil » Oppo Reno tanıtılmadan ön siparişler başladı! Renoooooo!!!!

Oppo Reno tanıtılmadan ön siparişler başladı! Renoooooo!!!!

Oppo Reno tanıtılmadan ön siparişler başladı! Renoooooo!!!!

Oppo Türkiye pazarına oldukça iyi bir giriş yaptı ve 3 farklı model ile karşımıza çıktı. Önümüzdeki dönemde Oppo‘nun yeni tanıttığı telefonların da Avrupa ile aynı anda satışa sunulacağını müjdeleyelim. Bu konuda büyük bir çalışma var. Az önce kesinleşen bilgilere göre Oppo Reno 10 Nisan tarihinde tanıtılacak ve hemen ardından da satışa sunulacak. Oppo Reno ön sipariş süreci ile ilgili ilk bilgiler geldi. Oppo çok ilginç bir ön sipariş sürecine imza atıyor nasıl mı?

Kardeş sitemiz SamsungBurada.Net adresine girmenizi sizden rica ediyoruz…

Oppo Reno ön sipariş

Oppo Reno ön sipariş

Oppo Reno ön sipariş indirimleri başladı!

Oppo yeni nesil telefonu Reno 3 farklı model ile gelecek gibi görünse de Helio P70‘li bir modelin varlığını da daha önce sizlerle paylaştık. Snapdragon 855‘li, 5G destekli Snpadragon 855‘li ve bir de Snapdragon 710 yonga setine sahip model ile karşımıza çıkmaya hazırlanan Oppo şöyle bir kampanya düzenlediğini resmen duyurdu.

Bugünden itibaren 18 Nisan‘a kadar olan ön siparişlerde 500 Yuan yani 75 $, 19 -21 Nisan arasında ise 129 Yuan 19 $ gibi bir indirim yapılacak. Buradan da anladığımız kadarıyla Oppo Reno 22 Nisan tarihinde raflardaki yerini alacak. Fotoğraftan anladığımız kadarıyla Oppo Reno deniz yeşili, siyah, pembe ve nebula moru renklerine sahip olacak…

Oppo yeni patenti ile olay yaratacak!

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.