Ana sayfa » Mobil » Oppo AX7 kamera inceleme! Orta segmentte amiral gemisi deneyimi!

Oppo AX7 kamera inceleme! Orta segmentte amiral gemisi deneyimi!

Oppo AX7 kamera inceleme! Orta segmentte amiral gemisi deneyimi!

Oppo AX7 incelemelerimizin sonuncu videosu olan Oppo AX7 kamera inceleme videomuz ile karşınızdayız. Oppo Türkiye pazarına 3 farklı telefon ile giriş yaptı. Bildiğiniz üzere Oppo AX7 bu telefonların fiyat anlamında en düşüğü ama sunduğu performans ve arayüz desteği ile amiral gemisi bir izlenim bırakıyor. Yaptığımız testlerde ürün ile ilgili en beğendiğimiz taraf kesinlikle 16 megapiksel değerindeki ön kamerası oldu. Tam bir selfie telefonu olan Oppo AX7‘nin özellikle gençler tarafından çok beğenileceğini düşünüyoruz.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Oppo AX7 kamera performans testi!

Oppo AX7 ile gece gündüz ön ve arka kameralar ile video çektik ve yine çektiğimiz örnek fotoğrafları da video içinde bulabileceksiniz. iz Oppo AX7‘nin kamera performansı ile ilgili ne düşünüyorsunuz bunu da lütfen bizlerle paylaşın. Önümüzdeki günlerde Oppo AX7‘yi Galaxy M20 ile de karşılaştıracağız. Farklı testler de yapacağız. Dilerseniz telefonun kamera özelliklerini paylaşalım ve videomuza geçelim.

Oppo AX7 kamera teknik özelliller

  • Arkada f/2,2 değerinde 13 megapiksel 1,12 mikron değerinde 6 lensli ana kamera ve f/2,4 diyafram değerinde 2 megapiksel derinlik efekti kamerası
  • Önde f/2,0 değerinde 16 megapiksel yüz tanıma destekli ön kamera

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.