Mobil Mart 22, 2019 16:00

Oppo 5G telefonu için düğmeye bastı!

Oppo 5G telefonu için düğmeye bastı!

Oppo‘nun bu yıl pazara sunacağı yeni nesil amiral gemisi telefonunda 5G desteği bulunacağı ile ilgili haberleri sizlerle paylaştık. Oppo 5G desteği için bugün oldukça önemli bir adım attı ve 5G sertifikasının onaylanma sürecini bitirdiğini duyurdu. Bu oldukça önemli zira insan sağlığı ve Avrupa şebeklerine destek için bu sertifikasyonun alınması gerekiyordu. CTC advanced GmbH tarafından verilen CTC sertifikası ile 5G desteğine sahip ilk telefonunu pazara sunmaya hazırlanan Oppo’nun 5G destekli telefonunu Türkiye pazarında görmek ise bir hayal.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Oppo 5G sertifikası aldı!

OPPO Küresel Başkan Yardımcısı ve Yurtdışı Pazarlar Başkanı Alen Wu şunları söyledi: “Bu OPPO için 5G’nin geliştirilmesinde önemli bir kilometre taşıdır. Devam eden teknolojik yenilikler sayesinde, 5G akıllı telefonun ticarileştirilmesinin gerçekleşmesi için yoğun bir şekilde hazırlık yapıyoruz. OPPO, tüketicilerin 5G’ye daha yakın olmalarını sağlayacak Sporton gibi güçlü ortaklarla sürekli olarak iş birliğini yapmayı dört gözle bekliyor.

Bakalım Oppo yeni nesil 5G destekli telefonunu Find serisine mi getirecek çok ama çok merak ediyoruz…

Oppo AX7 alınır mı? Neden alınır?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.