Akıllı Telefon Mart 21, 2019 12:00

Poco Launcher şimdi karanlık mod ile daha işlevsel

Poco Launcher şimdi karanlık mod ile daha işlevsel

Xiaomi’nin alt markalarından biri olan Poco tarafından tanıtılan Pocophone F1 geride bıraktığımız yılda en ucuz amiral gemi telefon olmayı başardı. Xiaomi, tüm dünyada yoğun ilgi gören telefonda MIUI arayüzüne benzeyen ancak uygulama çekmesiyle farklılık gösteren Poco Launcher uygulamasını kullandı. Üstelik bu uygulama ağustos ayından bu yana Google Play Store’da ve dileyen kullanıcılar Android telefonlarına indirebiliyor.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Uygulamayı geliştirmekle görevli olan MIUI ekibi, Google Play’de zaten mevcut olan son beta sürüme karanlık mod özelliğinin dahil edildiğini duyurdu. Karanlık mod son dönemde özellikle AMOLED ekranlı telefon kullananların ilgisini çekiyor ve birçok popüler uygulama karanlık mod özelliğini etkinleştirmeye başladı.

Öncelikle buradan Poco Launcher test kullanıcı olup, ardından da buradan uygulamayı indirebilirsiniz. Daha sonra uygulama ayarlarında karanlık mod özelliğini etkinleştirebilirsiniz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.