Ana sayfa » Akıllı Telefon » Oppo Reno cephesinden gelen bilgiler heyecanlandırmaya devam ediyor

Oppo Reno cephesinden gelen bilgiler heyecanlandırmaya devam ediyor

Oppo Reno cephesinden gelen bilgiler heyecanlandırmaya devam ediyor

Oppo Reno akıllı telefonlar 10 Nisan tarihinde açıklanacak, fakat gelen haberler telefonlara ilişkin heyecanı katbekat artırıyor. Sızan son görüntüler telefonun ekran / kasa oranı tarafında ne derece etkileyici olacağını gösteriyor.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Oppo Reno dengeleri değiştiren bir telefon olacak

Telefonda ekran / kasa oranı %93.1 seviyesinde olacak. Reno telefondaki ekran çerçeveleri neredeyse Oppo Find X’teki kadar ince görünüyor. Üst çerçeve 1.8 mm, yan çerçeveler sadece 1.63 mm ve kimi kullanıcıların çene olarak tabir ettiği alt çerçeve ise 3.5 mm kalınlığında olacak. Kıyaslamak gerekirse alt çerçeve Find X’te 3.4 mm, iPhone XS’de ise 3.98 mm kalınlığında.

 6.4 inç büyüklüğünde Dinamik Super AMOLED ekranın kullanılacağı telefona Snapdragon 855 işlemcisi güç verecek. Kasa içerisinde çıkan 16 megapiksel ön kameranın eşlik edeceği telefonda çentik ya da ekran deliği olmayacak. Periskop kamera sayesinde 10x optik yakınlaştırma gerçekleştirecek telefonun çok özel Lamborghini versiyonu da olacak.

Oppo A5s resmileşti: Giriş seviyesi için iddialı bir telefon

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.