Mobil Mart 18, 2019 21:00

WhatsApp güncelleme ile artık çapkınlık yapamayacaksınız!

WhatsApp güncelleme ile artık çapkınlık yapamayacaksınız!

Mark Zuckerberg tarafından satın alınan ve bugün akıllı telefonların vazgeçilmez bir uygulaması konumuna gelen WhatsApp olmadan hayatımıza nasıl devam ederiz bilemiyoruz. Bugün marka değeri tarafında dünyanın en büyük markaları ile yarışan WhatsApp güncelleme alarak iki farklı özelliğe kavuştu. Bu güncellemelerden ilki mesaj içinde webbrowser özelliği. Bu özellik sayesinde WhatsApp‘dan ayrılmadan bir bağlantıyı açabileceğiz ve buradan içeriğe ulaşabileceğiz. Bu özellik Beta aşamasında ve bu aşamada ekran görüntüsü alınamadığının da altını çizelim.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

WhatsApp güncelleme ile neler değişti?

Bir diğer güncelleme ise çapkınları direkt olarak ilgilendiriyor. Yeni güncelleme ile gönderilen bir görseli karşı taraf Google ile arama yapabilecek. Bununda bir güvenlik güncellemesi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Zira şuradayım diye görsel atan birisinin yolladığı görselin bulunması ve yalanının ortaya çıkartılması da oldukça muhtemel. WhatsApp yeni güncellemeler ile yoluna devam ediyor…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.