Mobil Mart 18, 2019 17:00

Pangu iOS 12.0.1 JailBreak nasıl yapılır? [Video Anlatım]

Pangu iOS 12.0.1 JailBreak nasıl yapılır? [Video Anlatım]

Bu haberin içine girdiyseniz ve JailBreak ne demek bilmiyorsanız bu haberi hemen kapatmanızı sizlere öneriyoruz. Jay Freeman isimli kardeşimizin Cydia menüsü ile karşımıza çıktığı bir ekosistem olan bu JailBreak dünyası birçok kişi için halen “bedava uygulama yükleme” gibi algılansa da aslında kesinlikle ama kesinlikle böyle değildir. iOS işletim sisteminin Geliştirici Seçeneklerini açan JailBreak uygulaması ile kontrol Apple yerine tamamen size geçmektedir ama dikkat edin bu proses sonrasında telefonunuz garanti dışında kalır. Bir süre önce açıklanan Pangu iOS 12.0.1 JailBreak ise bugün resmen serbest bırakıldı ve kullanıcıların hizmetine sunuldu.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Pangu iOS 12.0.1 JailBreak nasıl yapılır?

Daha önceleri JailBreak yapabilmek için ihtiyacınız olan şey ciddi bir Java bilgisiyken Pangu bunu sadece tek tuşa kadar indirmeyi başardı. Öncelikle yapmanız gereken şey çok basit. pangutool.com adresine girip aşağıdaki videoyu izleyerek harfiyen işlemleri yapın. Bu noktada şunu hatırlatalım. Öncelikle telefonunuzun iPhone’umu bul seçeneğini kesinlikle kapatmalısınız. Daha sonra da telefonun yedeğini alın ve IMEI numarasını mutlaka bir yere kaydedin. Sonra yalah tazyik…

JailBreak’in keyfini yaşayın dostlar…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.