Ana sayfa » Mobil » Oppo AX7 oyun performans testi! PubG, MC5, Asphalt 9 ve NOVA

Oppo AX7 oyun performans testi! PubG, MC5, Asphalt 9 ve NOVA

Oppo AX7 oyun performans testi! PubG, MC5, Asphalt 9 ve NOVA

Akıllı telefon pazarında en önemli alım kriterlerinden birisi oyun performansı. Mobil oyunların artık aynı anda milyonlarca kişinin oynadığı bir hale geldi. Bu da özellikle gençlerin bir telefon almadan önce oyun performansını görmek istemelerine sebep oluyor. Amiral gemisi telefonlar oyun performansı tarafında bir sorun yaratmıyor ama herkesin de bir telefona 7.000 TL verecek durumu yok. Bundan dolayı en doğru seçimi yapmak isteyen genç dostlarımızın merakla beklediği Oppo AX7 oyun performans testi ile karşınızdayız.

Oppo AX7 oyun performans testi video inceleme!

Video incelemeye geçmeden önce şunu belirtmekte fayda görüyoruz. Oppo, kendi Oyun Alanı arayüzü ile geliyor ve bu arayüz telefonun GPU’sunu hızlandıran çok özel bir arayüz. Grafik Hızlandırma, Kesintisizlik Optimizasyonu, Oyun Motoru, Ağ Koruması ve Rahatsız Etme gibi seçeneklerin olduğu bu arayüzü de video içinde sizlere gösterdik. Oyunları birebir oynadık ve hızlandırılmış bir şekilde de geçmedik. Bundan dolayı video biraz uzun sürdü ama size en doğrusunu göstermek istedik.

Oppo AX7 oyun performansı için Real Racing 3, Modern Combt 5, Asphalt 9, NOVA Legacy ve PubG oynadık. Peki sonuç ne oldu? Tüm oyunları anlık olarak izledik ve sizlerle paylaştık. Telefonu almak isteyen birçok kişiye yardımcı olacaktır diye düşünüyoruz…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.