Ana sayfa » Akıllı Telefon » Oppo Reno hakkında çarpıcı bilgiler gelmeye devam ediyor

Oppo Reno hakkında çarpıcı bilgiler gelmeye devam ediyor

Oppo Reno hakkında çarpıcı  bilgiler gelmeye devam ediyor

10 Nisan tarihinde resmi duyurusu gerçekleşecek Oppo Reno telefon hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz gün telefonun teknik detaylarını büyük ölçüde gün yüzüne çıkaran bir sızıntı gerçekleşti. Şimdi ise Oppo VP’si Reno akıllı telefon hakkında önemli bilgiler paylaştı.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Oppo Reno ekran / kasa oranıyla da dikkat çekiyor

Kıdemli yöneticiye göre Reno akıllı telefonda yer alacak Samsung üretimi Dinamik AMOLED ekran  (Galaxy S10 serisinde kullanıldı) %93.1 ekran / kasa oranına sahip olacak. Kısa süre önce yayınlanan bir görüntüde telefonun su damlası şeklinde çentikle geleceği görüldü. Ekran / kasa oranı göz önüne alındığında diğer çerçevelerin de oldukça ince olacağını söyleyebiliriz.

Oppo VP’si ayrıca telefonun arkasında herhangi bir deliğin olmayacağı belirtti. Açıkçası bu ifadenin tam olarak ne anlama geldiğini henüz anlamış değiliz.

Snapdragon 855 işlemcisinden gücünü alacak telefonda mobil kamera gelişimi açısında bir ilki göreceğiz. Mobil Dünya Kongresi’nde duyurusu gerçekleşen 10x optik yakınlaştırma özelliği ilk kez Reno akıllı telefonda kullanılacak.

Oppo Reno dediniz ama bu bildiğimiz Lamborghini çıktı

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.