Ana sayfa » Akıllı Telefon » Oppo Reno Super Zoom nasıl yapılır Huawei’ye öğretecek!

Oppo Reno Super Zoom nasıl yapılır Huawei’ye öğretecek!

Oppo Reno Super Zoom nasıl yapılır Huawei’ye öğretecek!

2017 yılında 5X Optik Zoom teknolojisini bizlere gösteren Oppo, bu teknolojiyi hiçbir telefonunda kullanmadı. Bu konuda eleştirdiğimiz Oppo meğerse daha iyi bir şey için çalışıyormuş. Evet, tahmin ettiğiniz üzere 10X Optik Zoom üzerinde çalışan ve bunu hayata geçirmeye hazırlanan Oppo yeni telefonu Reno ile karşımıza çıkmaya hazırlanırken Oppo Reno Super Zoom teknolojisinin nasıl çalıştığı bugün örnek görseller ile tanıtıldı.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Oppo Reno Super Zoom kamera örnekleri

Bildiğiniz üzere 10X optik zoom için Huawei’nin de atağı var ve P30 Pro‘da 10x optik zoom olacağı belirtiliyor. Bazı kaynaklar Huawei’nin 5X optik ve 5X dijital zoom ile toplamda 10X Zoom özelliği kullanacağını belirtiyorlar ama Huawei’yi bir kenara koyarsak Oppo bu teknolojiyi Oppo Reno ile hayatımıza sokmaya hazırlanıyor. İlk paylaşılan örnek görseller ise gerçekten şaka gibi…

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.