Ana sayfa » Akıllı Telefon » Galaxy A9 2018 Android 9 Pie güncellemesi başladı

Galaxy A9 2018 Android 9 Pie güncellemesi başladı

Galaxy A9 2018 Android 9 Pie güncellemesi başladı

Samsung orta segment telefonlarını Android 9 Pie güncellemesiyle buluşturmayı sürdürüyor. Bu hafta içerisinde 2018 model Galaxy A8 ve A8 Plus için indirmeye sunulan güncelleme şimdi de dünyanın dört arka kameralı ilk telefonu Galaxy A9 2018 için yayınlandı. Galaxy A9 2018 Android 9 Pie güncellemesi One UI arayüzünü beraberinde getiriyor.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Galaxy A9 2018 Android 9 Pie güncellemesi yayınlandı

SamMobile sitesinde yer alan habere göre güncelleme ilk etapta Polonya’da kullanıcılarla buluşuyor.  OTA (şebeke) üzerinden indirilebilen güncelleme ile A9 2018 kullanıcıları Samsung’un yepyeni One UI arayüzünü tecrübe etmeye başlıyor.

Tek elle kullanımı daha kolay bir hale getiren yeni arayüzde birçok simge ve uygulama yeni bir görünme kavuşuyor. Karanlık tema, uyarlanabilir parlaklık ve pil, bir dizi kamera iyileştirmesi, çift tıklayarak telefonu uyandırma ve daha birçok gelişme içeren Android 9 Pie güncellemesini Samsung Türkiye 15 Mart tarihi itibariyle dağıtmaya başlayacak.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.