Mobil Mart 12, 2019 22:00

Üç kameralı Honor 10i göründü!

Üç kameralı Honor 10i göründü!

Huawei‘nin alt markası olan Honor, Türkiye pazarında oldukça ilginç bir satış stratejisi benimsiyor ve biz de teknoburada.net olarak bu stratejiyi eleştiriyoruz. Zira satış rekorları kıran ve kalite tarafında da değişim yaşayan markanın ülkemizde A101 markası olmasını anlamak mümkün görünmüyor. Huawei’nin en büyük rakibi olan Honor, yeni bir model ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Dünyanın ilk 3 kameralı amiral gemisi telefonunu P20 Pro‘yu geçtiğimiz yıl tanıtan Huawei bu donanım artık orta segment modellere de getirmeye başladı. 3 Kameralı Honor 10i bugün resmen görüntülendi.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Üç kameralı Honor 10i özellikler

Telefonun en önemli detayı ise 32 megapiksel değerindeki ön kamerası. Bildiğiniz gibi bu konuda en iddialı üretici Oppo‘ydu ama bugün 10i modeli 32 megapiksel ön kamerası ile ortaya çıktı. Arka kameralar ile ilgili net bilgi bulunmuyor ama ekran tarafında 6.2 inç boyutunda Full HD+ IPS LCD kullanılacak. Damla çentikli yapısı ve rengi ile oldukça modern görünen telefonun 128GB Hafıza ve 4GB RAM gücüne sahip olacak. Kirin 710 yonga seti ile gelecek telefonun EMUI 9 ve Android 9.0 Pie güncellemesi ile karşımıza çıkacak. Kısa süre içinde tanıtılacak telefon ile ilgili detaylar geldikçe paylaşacağız.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.