Ana sayfa » Akıllı Telefon » Gençler Oppo Reno (Bildiğiniz Reno değil) için hazır mısınız?

Gençler Oppo Reno (Bildiğiniz Reno değil) için hazır mısınız?

Gençler Oppo Reno (Bildiğiniz Reno değil) için hazır mısınız?

Oppo Başkan Yardımcısı Shen Yiren bugün yeni bir alt markanın müjdesini verdi. Oppo Reno markası altında görünüşe bakılırsa genç kullanıcıları hedefleyen yeni bir seri başlatacak. Ülkemiz Reno ismine oldukça aşina ve serinin Türkiye gelmesi durumunda ilgi görmesi muhtemel görünüyor. Tabii bunda uygun fiyatların da etkili olacağını söyleyebiliriz.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Reno için tercih edilen renkli logo markanın genç kullanıcıları hedefleyeceğini gösterse de, telefon için iddia edilen özellikler oldukça iddia.

Oppo Başkanı’na göre Reno markasını taşıyan ilk telefon 10 Nisan’da tanıtılıp satışa sunulacak. Oppo’nun nisan ayı içerisinde Snapdragon 855 işlemcili ve 10x optik yakınlaştırma gerçekleştiren bir telefon hazırlığı içerisinde olduğu herkesin malumu. Hal böyle olunca gözler Reno isimli telefona çevrildi. Bir de telefonda 4.065 mAh büyüklüğünde pil kullanılacağı açıklandı. Oppo ek olarak 3.5 mm kulaklık girişini telefonlarda tutmak için çaba göstereceğini de belirtiyor.

Süper orta segment telefon Vivo X27 ön kayıt rekoru kırdı

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.