Akıllı Telefon Mart 8, 2019 19:00

Oppo’nun yeni telefonu Antutu’da rekor kırdı! Geliyor gönlümün efendisi

Oppo’nun yeni telefonu Antutu’da rekor kırdı! Geliyor gönlümün efendisi

Çinli üretici Oppo pazar payını arttırmak ve daha fazla kişiye ulaşmak için yoğun bir çaba harcıyor. Oppo Türkiye pazarına giriş yaptı ve hiçbir Çinli üreticinin yapamadığını yaparak daha tanıtım ile birlikte GSM Operatörü tarafında da yer aldı ve büyük bir hayran kitlesine ulaştı Çin’de Huawei’nin ancak Honor satış rakamlarını ekleyerek geçilebildiği üreticinin Nisan ayı içinde bir telefon tanıtacağı haberlerini sizlerle paylaştık. OP46C3 kod isimli yeni telefon bugün resmen Antutu testinde görüntülendi ve telefonun bilinmeyen diğer özellikleri de ortaya çıktı.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

OP46C3

Oppo OP46C3 Antutu testinde göründü!

Oppo Başkan Yardımcısı Shen Yi geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile Oppo‘nun yeni telefonun 4.065 mAh Super VOOC teknolojsine ve 10x optik zoom özelliğine sahip olacağını belirtti. Bugün ortaya çıkan bilgilere göre telefonda 2340x1080p çözünürlük sunulacak. Bu çözünürlüğe baktığımızda telefonun ekranında çentik olmayacağını da anlayabiliyoruz. Bunun yanında 256GB Hafıza ve 8GB RAM gücü telefona eşlik edecek. Android Pie ve ColorOS 6.2 arayüzü ile gelecek OP46C3 kod isimli telefonun Antutu testinden de 365.246 puan aldığını görüyoruz. Yeni nesil telefonu ekip olarak gerçekten inanılmaz merak ediyoruz. Zira gelen bilgiler telefon için ciddi bir heyecan yaratılmasına sebep oluyor…

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.