Mobil Mart 4, 2019 13:00

Huawei Nova 4e selfie rekoru kıracak! Abartmadınız mı hocam?

Huawei Nova 4e selfie rekoru kıracak! Abartmadınız mı hocam?

Huawei orta segment pazarında Samsung’a cevap verebilmek için Nova serisini yeniden canlandırmak için yoğun bir mesai harcıyor. Geçtiğimiz yıllarda Türk Telekom ile satışa sunulan ilk nesil Nova serisi büyük bir başarıya imza attı ama daha sonraki telefonları Huawei ülkemiz pazarına getirmedi. Samsung‘un Galaxy A veyeni nesil Galaxy M serisi ile orta segmenti ülkemiz pazarında yeniden domine etmesine karşılık bu hafta tanıtılması beklenen Huawei Nova 4e ülkemiz pazarında da satışa sunulabilir diye düşünüyoruz. Bir süredir haberlerini paylaştığımız  Nova 4e ile ilgili bugün daha net bilgiler geldi.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…

Huawei Nova 4e 32 megapiksel selfie kameraya sahip olacak!

Daha önce paylaştığımız Huawei P30 32 megapiksel selfie deneyimi anladığımız kadarıyla  Nova 4e’de de bulunacak. Zira bugün ortaya çıkan bilgiler bu yönde. Paylaşılan görsele baktığınızda ekran ortasında bir kamera deliği bulunuyor. Bunun ekran içinde bir delik yerine su damlası çentik olacağını düşünüyoruz.

Huawei Nova 4e

Huawei Nova 4e

Telefonda 6,15 inç boyutunda bir ekran, Kirin 710 yonga seti ve 3240 mAh pil gücü bulunacak. Arkada ise üçlü kamera düzeni bulunacak. Telefonun kısa süre içinde tanıtılması bekleniyor. Gelişmeler oldukça aktarmaya devam edeceğiz…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.