Mobil Şubat 26, 2019 19:00

Snapchat Android için yenileniyor! Snapçiler hazır mısınız?

Snapchat Android için yenileniyor! Snapçiler hazır mısınız?

Sosyal medya kullanımı her gün artarken özellikle gençlerin kullandığı uygulamaların başında gelen Snapchat Android platformu için yenilenme kararı aldı. Zira uygulamanın Android sürümü iOS sürümünün oldukça gerisinde kaldı. Hem performans hemde özellik tarafında ciddi bir güncellemeye olan Snapchat‘in son yıl içinde 2 milyon takipçi kaybettiğini de belirtelim. Tabii takdir edersiniz ki Snapchat‘in şu anda 185 milyon kullanıcısı var ve 2 milyon büyük bir rakam gibi gözükmeyebilir ama şirketin CEO’su bu durumu oldukça önemli olarak görüyor ve şu açıklamayı yapıyor.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Snapchat Android güncellemesi ne zaman geliyor?

Snapchat CEO‘su Evan Spiegel CNBCye yaptığı açıklamada şunları söyledi;

Android platformunda yenilenmeye ihtiyacımı olduğu çok net olarak görülüyor. Bizi tercih etmeyen kullanıcıları geri döndürmek ve daha fazlasına erişmek için bu güncellemeyi yıl sonu gelmeden sunacağız. Büyük bir değişime hazır olun.

Bu açıklama ile birlikte yapılacak güncellemenin Snapchat‘e sadece arayüz değil yeni özellikler kazandırılacağı da kesinleşti diyebiliriz. Peki, siz Snapchat kullanıyor musunuz?

 

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.