Mobil Şubat 19, 2019 13:00

Vivo iQOO markasının yeni telefonu sızdırıldı! Biri güç mü dedi?

Vivo iQOO markasının yeni telefonu sızdırıldı! Biri güç mü dedi?

Son dönemde akıllı telefon üreticilerinin “daha ucuz” alt markalar yarattıklarını görüyoruz. Vivo ise bunu farklı bir noktaya taşıyarak daha pahalı telefonlar için bir marka oluşturdu ve adını da IQOO koydu. Vivo yaptığı açıklamaya göre 580 dolar ve üzeri fiyatlara sahip telefonlarını bu marka adı altında satışa sunacağını belirtti. Mobil Dünya Kongresi kapsamında Vivo iQOO markası ilk telefonlarını tanıtacak ve bugün ortaya çıkan bir görsel ile yeni telefonun özellikleri de belli oldu!

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Vivo iQOO teknik özellikler belli oldu. Feci bir şey geliyor!

Ortaya çıkan görselde telefonun ekran boyutu ile ilgili bir bilgi bulunmuyor. Ayrıca 4D Shock isminde bir GPU hızlandırıcının da oyunlarda telefona ekstra güç katacağını anlıyoruz. Snapdragon 855 yoga seti, 256GB Hafıza ve 12GB RAM gücü bulunacak yeni telefonda üçlü kamera dizilimi olacak. Pil tarafında ise 44W hızlı şarj desteği ile 4.000mAh batarya bilgisi de kesinleşti.

Bakalım Vivo bize ne tanıtacak?

Xiaomi Mi 9 fiyatı bu defa resmen açıklandı!

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.