Ana sayfa » Akıllı Telefon » Hangi Xiaomi telefonlar MIUI 11 güncellemesini alacak?

Hangi Xiaomi telefonlar MIUI 11 güncellemesini alacak?

Hangi Xiaomi telefonlar MIUI 11 güncellemesini alacak?

Xiaomi, ocak ayı başında MIUI 11 geliştirme çalışmalarının başladığını resmen açıkladı. Geliştirici ekibin “Güncellenmiş ve benzersiz bir işletim sistemi” şeklinde nitelendirdiği yeni sürümde hangi yenilik ve değişimlerin bizleri beklediğini şu an için bilmiyoruz. Ancak Xiaomi, resmi forumda kullanıcı isteklerini dikkate alarak yeni MIUI sürümünde hangi yeniliklerini görmek istedikleri hakkında fikirler alıyor.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

MIUI 11 güncellemesi alacak cihazlar netlik kazanıyor

Şu ana kadar kullanıcılardan en fazla istek yenilikler arasında karanlık bir tema, daha fazla yapay zeka işlevi, yeni simgeler, daha çekici ve yumuşak ve dikkat çeken animasyonları görüyoruz. Henüz emekleme döneminde olan MIUI11 sürümünün yaz döneminde kararlı beta versiyonları çıkış yapacak. Yine yaz sonuna doğru mevcut tepe modeller için kullanıma sunulacak.

Peki hangi Xiaomi ve Redmi telefonlar yeni MIUI sürümüyle tanışacak? MIUI forumlarından gelen bilgilere göre güncellemeyi alacak bazı modeller belirlenmiş durumda. Şimdi dilerseniz bu cihazlara göz atalım.

Mi serisi modeller

Mi 9, Mi 8, Mi 8 SE, Mi 8 Pro, Mi 8 Explorer Edition, Mi 6, Mi Mix 3, Mi Mix 2s, Mix Mix 2, Mi Mix, Mi Note 3, Mi Note 2 Mi Max 3 Mi Max 2, Mi Max, Mi Play, Mi 6Χ Mi 5c, Mi 5Χ, Mi 5s, Mi 5s Plus.

Redmi serisi modeller

RedMi Note 7, RedMi Note 6/Pro, RedMi Note 5/Pro, RedMi Note 5Α, RedMi Note 4, RedMi Note 4X, RedMi 6, RedMi 6Α, RedMi 6 Pro, RedMi 5, RedMi 5Α, RedMi 5 Plus, RedMi 4, RedMi 4Α, RedMi 4Χ, RedMi 3s, RedMi 3Χ, RedMi S2.

Xiaomi Mi 9 çalışırken görüntülendi! Su damlası mı?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.