Ana sayfa » Akıllı Telefon » Katlanabilir Xiaomi telefon en net görüntüleriyle karşınızda!

Katlanabilir Xiaomi telefon en net görüntüleriyle karşınızda!

Katlanabilir Xiaomi telefon en net görüntüleriyle karşınızda!

Katlanabilir Xiaomi akıllı telefon ilk ortaya çıktığında taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazandı. İlk olarak şirket kurucunun ellerinde bir videoda görünen telefon çift yönlü katlanabilir yapısıyla dünyada bir ilki temsil ediyor.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Xiaomi şimdi LetsGoDigital sitesine resmi bir açıklamada bulundu. Bu açıklamada katlanabilir telefonun geliştirilmesi, tasarımında ve arayüzünde MIUI ekibinin adaptasyonu, esnek ekran ve katlama mekanizmayla ilgili zorlukların üstesinden nasıl gelindiği belirtiliyor. Ek olarak, LetsGoDigital sitesi önceki sızıntılara dayanarak katlanabilir cihazın harika görünen bazı 3D renderlerini yayınladı.

Telefonun Xiaomi Dual Flex ya da Xiaomi MIX Flex olarak isimlendirilmesi bekleniyor. Tabii duyuru esnasında sürpriz bir isimle de karşılaşabiliriz. Kenarlardan iki yönlü katlanabilen telefonda ince çerçeveler dikkatlerden kaçmıyor. Katlanabilir durumda bir telefon olan cihaz açıkken ise bir tablet boyutuna geliyor. Tabii ekran boyutu şu an için biliniyor.

İşte Katlanabilir Xiaomi telefon

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.