Galaxy S8 ve Note 8 kullanıcılarını üzecek gelişme! - TeknoBurada
24 Haziran 2019 Pazartesi
Galaxy S8 ve Note 8 kullanıcılarını üzecek gelişme!

Galaxy S8 ve Note 8 kullanıcılarını üzecek gelişme!

Samsung, Galaxy S9 / S9 Plus ve Note 9 için Android 9 Pie güncellemesini ocak ayı içerisinde yayınlarken, 2017 model amiral gemiler Galaxy S8 ve Note 8 için şubat ayını işaret etti. Samsung Türkiye’nin güncelleme takvimlerine yer verdiği guncelmiyiz.com sitesine baktığımızda S8, S8 Plus ve Note 8 için Android 9 Pie güncellemesini 15 Şubat tarihi itibariyle  yayınlanacağı bilgisi yer alıyor.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Samsung’a yakın galaxyclub sitesi ise güncellemenin gecikebileceği yönünde bir haber yayınladı. Siteye göre geliştirme çalışmaları devam eden Galaxy S8 Android 9 Pie güncellemesi mart ayı içerisinde kullanıma sunulacak. Geçtiğimiz gün üçüncü beta versiyonu dağıtılan güncellemenin henüz tam olarak hazır olmadığı gelen bilgiler arasında.

Galaxy S8 ve Note 8 güncellemeleri ertelenebilir

Galaxy S8 ve Note 8 güncellemeleri ertelenebilir

Bakıldığı zaman benzer durumun Note 8 için de yaşandığını görmekteyiz. Daha önce açıklanan resmi güncelleme tarihine sadece üç gün kaldı, fakat Samsung bugün Note 8 için dördüncü beta versiyonu yayınladı. Son güncelleme kullanıcılar tarafından rapor edilen birçok hatayı gideriyor.

Samsung Türkiye henüz güncelleme tarihlerini ileri atmış değil ve dileriz daha önce açıklandığı gibi güncellemeler 15 Şubat tarihinde yayınlanır.

Samsung Galaxy S10 Plus reklam görseli sızdı!