Ana sayfa » Mobil » Sony Xperia XA3 kanlı canlı görüntülendi! Efsaneler ölmez mi?

Sony Xperia XA3 kanlı canlı görüntülendi! Efsaneler ölmez mi?

Sony Xperia XA3 kanlı canlı görüntülendi! Efsaneler ölmez mi?

Akıllı telefon pazarının en önemli markalarından birisi olan Sony Türkiye pazarında dükkanı kapatan bir marka oldu. Başındaki hanımefendi başarılarından dolayı Google‘a geçiş yaptı ve orada yeni başarılara imza atmak için çalışıyor! Sony tüm mobil pazara tek başına kamera sensörü üreten bir şirket konumuna geldi ama kendi telefonlarında çekim tarafında halen istenen noktada değil. Sony’nin ilk nesil XA Ultra telefonunda sinyal sorununu ortaya koymuştuk ve bunu da bir video ile ortaya koymuştuk. Aldığımız binlerce yorum da bunu doğrulamıştı. Bu noktadan sonra büyük bir düşüş yaşayan Sony yeni telefonu Xperia XA3 ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Xperia XA3

Xperia XA3

Sony Xperia XA3 sızdırıldı! 

Telefonun arkasına baktığımızda kamera düzenin diklemesine değil de yatay olarak konuşlandırıldığını görüyoruz. 21:9 ekrana sahip olacağı sızdırılan telefonu önden gördüğümüzde ise bunun doğru olduğunu görüyoruz. Üstte yine kalın çerçeve ama alttan ince bir çerçeveye sahip olan telefonun önden görüntüsünü de sizlerle paylaşalım.

Ön tarafta büyük bir kamera lensi bulunuyor ve bu kameranın da 23 megapiksel olduğu belirtiliyor. 21:9 ekran boyutunda uygulamaların ve oyunların nasıl görüneceği ise tam bir muamma. Zira baktığımızda şu anda bu format Google Play‘de bulunmuyor.

2560x1080p Full HD+ çözünürlükte gelecek olan XA3 ve XA3 Ultra‘nın 5,9 inç ile 6,5 inç ekran boyutunda olması bekleniyor. Snapdragon 660 yonga setinden güç alacak telefonların bize ne sunacağından çok hangi fiyat aralığında karşımıza çıkacak bunu merak ediyoruz…

Galaxy S10 Plus’ın özel sürümü için biraz daha bekleyeceğiz!

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.