Ana sayfa » Akıllı Telefon » LG G8 ThinQ’nun fiyatı sızdı! Bu fiyatlara olmaz be LG!

LG G8 ThinQ’nun fiyatı sızdı! Bu fiyatlara olmaz be LG!

LG G8 ThinQ’nun fiyatı sızdı! Bu fiyatlara olmaz be LG!

LG G8 ThinQ bu ay sonunda gerçekleşecek Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılacak. Son sızıntılar gösterdi ki, G8 selefi G7’den görünüm noktasında pek de farklı olmayacak. Bir kez daha çentikli görünen G8 ThinQ’nun arka tarafında çift kamera ve parmak izi tarayıcısı bulunmakta.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

LG G8 ThinQ’nun fiyatı belli oldu

Snapdragon 855 işlemcisinden gücünü alacak G8’in tanıtıma sayılı günler kala fiyatı açığa çıktı. Bir Reddit kullanıcısı G8’in 128GB’lık versiyonunun Kanada’da 1.199 Kanada doları fiyattan satışa sunulacağını ortaya çıkardı. 903 $’a (Amerika doları) denk gelen fiyatın yüksek olduğunu ve bu durumda G8’in  diğer amiral gemisi telefonlar karşısında şansının pek de olmadığını düşünüyoruz.

Tabii telefonun 64GB versiyonunun olup olmadığını şu an için bilmiyoruz, olduğu takdirde fiyat biraz daha aşağılarda olacaktır. Ancak yine de G8’in bu tasarım ve donanım özellikleriyle üç hatta dört arka kameralı, tam ekranlı ve ekrandan parmak izi okuma gerçekleştirecek rakipleri karşısında işi hiç de kolay olmayacak.

LG G7 ThinQ Türkiye fiyatı düşmeye devam ediyor!

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.