Ana sayfa » Mobil » Katlanabilir ekranlı Moto RAZR 2019 nasıl görünecek? [Video]

Katlanabilir ekranlı Moto RAZR 2019 nasıl görünecek? [Video]

Katlanabilir ekranlı Moto RAZR 2019 nasıl görünecek? [Video]

Katlanabilir ekranlı telefonlara karşı ilgi artarken Nokia ve Motorola gibi eski marklar efsane olan telefonlarını yeniden bizlere sunuyorlar. Bir süredir teknoburada.net olarak haberlerini ve görsellerini paylaştığımız Moto RAZR 2019 ise katlanabilir telefonlar arasındaki en mantıklı tasarıma sahip telefon olması ile öne çıkıyor. Kapaklı telefonlar hayatımızın en önemli parçasıyken artan ekran boyutları ile tarihin tozlu sayfalarında yerlerini aldılar. Katlanabilir ekranlı telefonların ortaya çıkması ile birlikteyse bu tarz telefonlar geri gelecek gibi görünüyor.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Moto RAZR 2019 render video görüntüsü!

Yukarıda izlediğiniz videoya baktığınızda çentikli ve katlanabilir bir ekran ile RAZR 2019‘un karşımıza çıkacağını görüyoruz. Keşke bu yapıda çentik olmasaydı demekten kendimizi alamıyoruz. Zira böylesine ekran teknolojisinin en üstte olduğu bir ekran yapısında çentikli ekran yerine çerçevesiz tasarımı tercih edebilirdik.

Mobil Dünya Kongresi kapsamında baştan Samsung olmak üzere birçok üreticinin katlanabilir ekranlı telefonlarını tanıtması bekleniyor. Bakalım fiyatlar ne olacak?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.