Ana sayfa » Akıllı Telefon » Huawei P30 Pro ‘nun 5G versiyonu olacak mı?

Huawei P30 Pro ‘nun 5G versiyonu olacak mı?

Huawei P30 Pro ‘nun 5G versiyonu olacak mı?

Geçtiğimiz gün buradaki haberimizde Huawei P30 serisi için artık takvimlerinizi işaretleyebileceğini zi söyledik. 28 Mart tarihinde Paris’te tanıtılacak serinin tasarım ve donanım seviyesinde neler sunacakları aşağı yukarı belli oldu. Bundan sonraki süreçte ise telefonların daha özel bilgilerine erişeceğiz. Bunlardan biri şimdi Çin’in sosyal medya platformu Weibo’da karşımıza çıktı. Şirkete yakın bir kaynağa göre Huawei P30 Pro ‘nun 5G versiyonu hazırlanıyor.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Huawei P30 Pro

Huawei P30 Pro

Huawei’in en iyi 5G modem sloganıyla duyurduğu Barong 5000 modeme sahip olacak 5G destekli P30 Pro, kaynağa göre ilk etapta sadece Avrupa pazarında boy gösterecek. Fiyatı hakkında bir açıklama yok, fakat çok pahalı olacağı gelen bilgiler arasında. Bu sürümde 10GB RAM / 512GB dahili depolama görmemiz de ihtimaller dahilinde.

Su damlası şeklince çentikle gelecek telefonlardan P30’da 22.5W gücünde, P30 Pro’da ise 40w gücünde süper hızlı şarj kullanılacak. Bunun yanında iki telefonda OLED ekran yer alacak ve bu ekranlar 6.1 ila 6.5 inç büyüklüğünde olacak.

Huawei’den Mate 20 Pro ve P20 Pro için Sevgililer Günü kampanyası

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.