Ana sayfa » Mobil » Google Pixel Watch hayaldi; gerçek oluyor!

Google Pixel Watch hayaldi; gerçek oluyor!

Google Pixel Watch hayaldi; gerçek oluyor!

Google‘ın bir süredir üzerinde çalıştığı söylenen ama Google tarafından ısrarla reddedilen Google Pixel Watch ortaya çıkan bilgilere göre gerçek olmak üzere. Zira geçtiğimiz dönemde Google ve dünyanın ne ünlü saat üreticilerinden birisi olan Fossil bir ortaklık yapacaklarını duyurdular ve Fossil elindeki patentlerden birini Google‘a vereceğini duyurdu. Patent sır gibi saklanıyor ama bu patentin tamamen tasarım ile ilgili olacağını düşünüyoruz.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Google Pixel Watch ne zaman tanıtılacak?

Google, Android Wear işletim sistemi üzerinde ciddi bir çalışma yürütüyor ve bu işletim sistemini geçtiğimiz yıl iki kez güncelledi. pil ve uygulama optimizasyonu tarafında ciddi bir gelişim gösteren Android Wear işletim sisteminin Pixel Watch ile birlikte asıl değişimi yaşayacağı belirtiliyor. Gelen bilgilere göre Google yeni bir bağlanılabilirlik tarafında çalışıyor. Bir telefon ile bir akıllı saatin bağlanması için harcanan çabanın ve emeğin kolaylaşacağını müjdeleyelim.

Çift ekranlı ZTE Axon M fiyat indirimi ile karşımızda! Patron çıldırdı!

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.