Ana sayfa » Mobil » Çift ekranlı ZTE Axon M fiyat indirimi ile karşımızda! Patron çıldırdı!

Çift ekranlı ZTE Axon M fiyat indirimi ile karşımızda! Patron çıldırdı!

Çift ekranlı ZTE Axon M fiyat indirimi ile karşımızda! Patron çıldırdı!

Geçtiğimiz yıl Mobil Dünya Kongresi kapsamında tanıtılan çift ekranlı ZTE Axon M bizce mobil pazarın en gereksiz ürünlerinden birsiydi. ZTE‘nin başına gelenlerden sonra satışı da üretimi de durdurulan ZTE Axon M fiyat indirimi ile karşımızda. Az önce başlayan kampanya ile birlikte ZTE Axon M Çin pazarında 2900 Yuan yani ortalama 430 dolar seviyesine geriledi. 128GB Hafıza ve 6GB RAM gücüne sahip olan ZTE Axon M ilk tanıtıldığında ise 725 dolarlık bir fiyata sahipti. 5,2 inç Full HD iki ekrana sahip olan telefonun iki ekranı da açıldığında 6,8 inç boyuta ulaşan bu telefonun en önemli özelliği ise her ekranda farklı uygulama açabiliyor olmamızdı. 430 dolara farklı bir ürün kullanmak ister misiniz bilemiyoruz ama ZTE’nin bu telefon ile bir yere ulaşamayacağı kesin.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Hauwei katlanabilir telefon

Hauwei katlanabilir telefon

ZTE Axon M fiyat indirimi başladı!

Bugünden itibaren geçerli olan bu indirim sonrasında ZTE Türkiye pazarında fazlalık ürünleri satışa sunar mı bilemiyoruz ama Snapdraon 821 gibi çok eski bir yonga seti kullanan bu telefonun 430 dolar bile etmeyeceğini düşünüyoruz…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.