Ana sayfa » Akıllı Telefon » Huawei P30 ve P30 Pro için takvimlerinizi işaretleyebilirsiniz!

Huawei P30 ve P30 Pro için takvimlerinizi işaretleyebilirsiniz!

Huawei P30 ve P30 Pro için takvimlerinizi işaretleyebilirsiniz!

Geçtiğimiz günlerde Huawei Polonya ekibi Huawei P30 ve P30 Pro telefonların mart sonunda tanıtılacağını belirtti. Yine yakın zamanlı sızan bazı görüntüler merakla beklediğimiz P30 modellerin tanıtım tarihini aslında bize gösteriyor. Telefonların ekranlarında 28 Mart tarihi görünüyor ve bunun P30 / P30 Pro’nun tanıtım tarihini işaret ettiğini söyleyebiliriz.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Huawei P30 ve P30 Pro

Huawei P30 ve P30 Pro

Sızan görüntüler P30 modellerin P20 serisinden farklı görüneceğini gösteriyor. Çentik değişiyor ve su damlası şekline bürünüyor. Parmak izi tarayıcısına ev sahipliği yapan home butonu artık kullanılmıyor. Huawei parmak izi tarayıcısını bunun yerine ekran altına taşıyacak. Bu iki gelişme haliyle P30 serisinde ekran / kasa oranını daha iyi bir seviyeye getirecek.

Her iki telefonda OLED panel kullanılacak. P30’daki ekran 6.1 inç, P30 Pro’daki ise 6.5 inç büyüklüğünde. Kirin 980 işlemcilerden gücünü alacak telefonlarda üç ve dört arka kamera göreceğiz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.