Ana sayfa » Akıllı Telefon » Android için Google Chrome karanlık mod test ediliyor

Android için Google Chrome karanlık mod test ediliyor

Android için Google Chrome karanlık mod test ediliyor

Karanlık mod özelliği son dönemde popüler bazı uygulamalarda kullanıma sunuldu. Şimdi Android için Google Chrome karanlık mod özelliği test ediliyor. Ortaya çıkan görüntüler Chrome için uzun zamandır beklenen karanlı mod özelliğini sonunda gün yüzüne çıkardı.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Google Chrome karanlık mod

Google Chrome karanlık mod

Chrome 73’ün beta sürümünde şu an test edilen bu gelişmenin özellikle yazı rengi tarafında hala geliştirilmeye ihtiyaç duyulduğunu gösteriyor. Beta kullanıcılarından gelecek geribildirimlerle birlikte karanlık mod özelliğinin yakında tüm Android kullanıcılarına sunulması bekleniyor.

Google’ın zaten Android Q işlem sistemi için karanlık mod özelliği üzerinde çalıştığını biliyoruz. Google burada belli başlı uygulamalardan ziyade sistemde var olan ve yüklenecek tüm uygulamalarda bu karanlık modu uygulamak istiyor. Karanlık modda Google’ın önündeki en büyük sorun ise tüm geliştiricilerin uygulamalarında bunu kullanmaya istekli olmaması.

En fazla ve en az radyasyon yayan telefonlar açıklandı!

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.