Ana sayfa » Akıllı Telefon » Şaka maka Xiaomi Mi 9 tanıtım tarihi gerçekten yaklaşıyor

Şaka maka Xiaomi Mi 9 tanıtım tarihi gerçekten yaklaşıyor

Şaka maka Xiaomi Mi 9 tanıtım tarihi gerçekten yaklaşıyor

Son dönemde Xiaomi Mi 9 cephesinde yaşanan gelişmeler artmaya başladı. Mi serisi amiral gemi telefonlar için henüz ürün döngüsü tamamlanmadı, ancak ortaya çıkan sızıntı ve belgeler Mi 9’un yakın zamanda tanıtılacağını gösteriyor.

Xiaomi Mi 9 cephesinde son gelişmeler

Yakın zamanda bir Xiaomi yöneticisi tarafından paylaşılan görüntülerde Mi 9’a ilk bakışı attık. Telefon bu defa bir belgelendirme kuruluşunca onaylandı. M1902F1G model numarasına sahip, henüz duyurulmamış bir  Xiaomi akıllı telefon, Singapur’da IMDA veri tabanında ortaya çıktı. Geçen ay, aynı cihaz Tayvanlı belgelendirme kuruluşu NCC tarafından onaylandı. Sertifika ayrıca M1902F1G model numarasının, Xiaomi’nin yaklaşmakta olan en büyük amiral gemisi Mi 9’un bir versiyonu olduğunu doğrulamakta.

Mi 6 ile aynı tasarımcı tarafından oluşturulacak telefonda maksimum 27W gücünde hızlı şarj özelliği yer alacak. Mi 9, selefine göre daha ince ekran çerçeveleri, daha iyi kamera sistemi ve hassasiyeti yüksek bir ekrana gömülü parmak izi tarayıcısıyla gelecek.

Snapdragon 855 işlemcisinden gücünü alacak cihazın üçlü kamerası 48 megapiksel + 12 megapiksel + 3D ToF sensör şeklinde olacak. Mi 9’un 24 Şubat’ta başlayacak Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılması bekleniyor.

Essential Phone 2 akıllı telefon dünyasında devrim gerçekleştirecek

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.