Ana sayfa » Mobil » Relame Hindistan pazarında dükkan açıyor! Xiaomi tedirgin!!!

Relame Hindistan pazarında dükkan açıyor! Xiaomi tedirgin!!!

Relame Hindistan pazarında dükkan açıyor! Xiaomi tedirgin!!!

Akıllı telefon pazarında büyük üreticilerin alt markalarının bir anda birçok kişi tarafından tercih edilmeye başladığını görüyoruz. Honor ve Pocophone serisi sanırız buna en güzel örnek olarak gösterilebilir. Oppo‘nun hiçbir şey beklemeden oluşturduğu ve sadece Amazon için geliştirdiği Realme ailesinin ilk telefonunun amazon.com üzerinden 1 milyon adet satış başarısına ulaşması ve C1 ve U1 gibi modeller ile büyük bir popülarite yakalayan Realme Hindistan pazarında büyük düşünmeye başladı. Bugün ortaya çıkan bilgiler Xiaomi‘nin rüyasını kaçıracak gibi görünüyor.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Realme U1

Realme U1

Relame Hindistan pazarında mağazalar açıyor!

Ortaya çıkan bilgilere göre Oppo, Hindistan pazarında başarılı olabilmek için Realme serisini koşturacak ve Hindistan’da fiziksel mağazalar açarak yoluna devam edecek. Bu noktada Hindistan pazarında en büyük pasta son 5 çeyrektir Xiaomi’de ve Realme’nin de tam olarak bu pastadan çalması bekleniyor. Samsung M10 ve M20 modelleri ile Hindistan’da rekor satışlar gerçekleştirirken markalaşmak adına oldukça önemli olan bu perakende işi Realme serisini farklı bir noktaya taşıyabilir…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.