13 Aralık 2019 Cuma
Oppo F11 Pro tüm detaylarıyla karşınızda! Oppo yine klasını konuşturuyor

Oppo F11 Pro tüm detaylarıyla karşınızda! Oppo yine klasını konuşturuyor

Oppo’nun yaklaşmakta olan F serisi akıllı telefonu Oppo F11 Pro son zamanlarda birçok sızıntı ve raporun konusu oldu. Geçen ay belgelendirme kuruluşlarınca onaylanan telefonun resmi görüntüsü ve başlıca özellikleri Hindistan menşeli bir site tarafından açığa çıkarıldı.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Çıkarılabilir kamera Oppo F11 Pro ile orta segmente geliyor

Söze tasarımdan başlayacak olursak; telefonun dört bir tarafındaki çerçeveler minimum seviyede tutulmaya çalışılmış. Telefondaki ön kamera, kardeş şirket Vivo’nun daha önce bazı telefonlarda yer verdiği gibi bir motor yardımıyla kasa içerisinden çıkacak. Düşük ışıkta mükemmel portre fotoğraflar çekmeyi vaat eden telefonun ön kamerasının 32 megapiksel çözünürlüğünde olacağı bildiriliyor.

F11 Pro’nun arka tarafında alt alta dizili halde LED flaş, çift kamera ve parmak izi tarayıcısını görüyoruz. Arkadaki kameralardan biri 48 megapiksel çözünürlüğünde. İlk olarak Redmi Note 7’de kullanılan Samsung üretimi bu sensör, 12MP çözünürlükte fotoğraf çekmenin yanında, 48MP görüntüler elde etmek için piksel tarama teknolojisini kullanıyor.

Üst düzey bir MediaTek işlemcisinden gücünü alacak telefonun bellek birimi 6GB RAM ve 128GB depolama şeklinde. Telefon mart ayının ilk haftasında satışa sunulacak.

Asus Zenfone 6’nın ilk görüntüsü sızdırıldı! Asus bu defa daha iddialı