Mobil Şubat 8, 2019 14:30

OnePlus MWC2019 davetiyesi yolladı! Peki neden?

OnePlus MWC2019 davetiyesi yolladı! Peki neden?

Mobil Dünya Kongresi yaklaşıyor ve üreticiler de yeni nesil telefonlarını yavaş yavaş görücüye çıkarmaya hazırlanıyorlar. Kim ne derse desin bu Mobil Dünya Kongresi’nin yıldızı Samsung olacak gibi görünüyor. Samsung yeni nesil Galaxy S10 lansmanına hazırlanırken OnePlus MWC2019 etkinliği için bugün bir davetiye yolladı. Davetiye oldukça ilginç zira Çinli üretici davetiyenin üzerine “içeceklerin ve geleceğin tadına bizimle ulaşın” gibi saçma sapan bir not düşmüş.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

OnePlus MWC2019 etkinliğine OnePlus 7 mi tanıtılacak?

#Reimagine (yeniden hayal et) hastagi ile gönderilen davette OnePlus 6T’nin 5G versiyonunun tanıtılacağını düşünüyoruz. OnePlus 7 ile ilgili bazı bilgiler ve en önemlisi görseller geçtiğimiz gün bizim tarafımızdan sızdırılmıştı. OnePlus’un Mobil Dünya Kongresi kapsamında 5G destekli ve Snapdragon 855 yonga setine sahip 12GB RAM gücü ile gene yeni nesil bir OnePlus 6T tanıtacağı ve fiyat tarafında da ciddi bir kazanım ortaya koyacağını düşünüyoruz.

OnePlus 6T ciddi bir sorunla gündemde!

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.