12 Aralık 2019 Perşembe
Huawei’den Mate 20 Pro ve P20 Pro için Sevgililer Günü kampanyası

Huawei’den Mate 20 Pro ve P20 Pro için Sevgililer Günü kampanyası

Sevgililer Günü yaklaşıyor, bu vesileyle iğneden ipliğe birçok üründe indirimler başlamış bulunuyor. Biz ilgilendiren teknoloji tarafına baktığımızda kimi üreticiler özel gün nedeniyle ufak da olsa kampanyalar gerçekleştirmeye başladı. İlk olarak OnePlus cephesinde bu yönde bir adım geldi, daha sonra Samsung Türkiye A7 ve A9 satın alanlara bir hediye vereceği açıkladı. Şimdi sıra Huawei’de. Çinli teknoloji devi Mate 20 Pro ve P20 Pro için İtalya’da bir promosyon başlattı.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Mate 20 Pro ve P20 Pro indirim

Mate 20 Pro ve P20 Pro indirim

Kampanyaya göre 8 – 17 Şubat tarihleri arasında Mate 20 Pro ya da P20 Pro akıllı telefonlarından birini satın alan kullanıcılara 100 euro geri ödeme yapılacak. Satın alan kullanıcıların bu parayı geri alabilmeleri için telefonu anlaşmalı perakendecilerden birinden satın almaları gerekiyor. Baktığımız zaman bunlar arasında Amazon da bulunuyor.

Amazon’da şu sıralar 800 / 900 euro bandında Mate 20 Pro, 500 euro seviyesinde ise P20 Pro satın almak mümkün. Bakıldığı zaman indirimin etkinliği olacağını söyleyebiliriz. Benzer bir promosyonu Huawei Türkite cephesinden de bekleyebiliriz. Dileriz yaklaşan Sevgililer Günü öncesi Türkiye’de satılan en pahalı Android telefonun fiyatında bir indirim gerçekleşir.

Huawei P30 ve P30 Pro’nun en net fotoğrafları sızdırıldı