12 Aralık 2019 Perşembe
Galaxy Note 8 Android 9 Pie güncellemesine bir adım kaldı

Galaxy Note 8 Android 9 Pie güncellemesine bir adım kaldı

Galaxy Note 8 Android 9 Pie güncellemesine sadece bir adım kaldı. Samsung geçtiğimiz haftalarda beta sürümünü bazı ülkelerde kullanıma sundu. Geliştirme çalışmaları devam eden yeni yazılımda üçüncü beta sürümü yayınlandı. Yeni güncelleme kullanıcılar tarafından rapor edilen birçok hatayı gideriyor.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Şubat ayı güvenlik düzeltmelerinin eklendiği üçüncü beta, Samsung Pay’de bazen çalışmayan parmak izi tarayıcı hatasını gideriyor. Son uygulamalar butonunda kimi durumlarda yaşanan gecikme, Samsung Müzik uygulamasında yaşanan bir hata,  S-Pen çıkarıldığında temassız komut penceresinin görünmemesi, video ekran oranı değiştiğinde kameranın kapanması gibi birçok önemli hata bu güncelleme ile gideriliyor.

Galaxy Note 8 Android 9 Pie

Galaxy Note 8 Android 9 Pie

Samsung Türkiye’ye göre Note 8 için güncellemeyi 15 Şubat tarihi itibariyle dağıtmaya başlayacak. Güncellemeye bir hafta kalırken hala önemli hataların düzeltiliyor olması kafalarda soru işaretlerine neden olmuyor değil. Galaxy S8 ve S8 Plus için de yine güncelleme önümüzdeki hafta aynı tarihte kullanıma sunulacak. Dileriz takvimde bir gecikme yaşanmaz.

Samsung Türkiye Android 9 Pie güncelleme yol haritasında son durum!