Akıllı Telefon Şubat 8, 2019 8:30

Asus Zenfone 6’nın ilk görüntüsü sızdırıldı! Asus bu defa daha iddialı

Asus Zenfone 6’nın ilk görüntüsü sızdırıldı! Asus bu defa daha iddialı

Asus geçen yıl Mobil Dünya Kongresi’nde dikkat çeken telefonları Zenfone 5 ve 5Z’nin duyurusunu gerçekleştirdi. Gözler şimdi telefonun devam modelinde, fakat etkinliğe iki haftalık bir süre kaldı ve henüz Asus cephesinden düzenlenecek bir basın etkinliğine dair davetiyeler dağıtılmış değil. Şirketten henüz bu yönde bir açıklama gelmemiş olsa da, sızan yeni görüntüler akıllı telefon tutkunlarının heyecanlanmasına neden oldu diyebiliriz. Asus Zenfone 6 modeline ait ilk görüntülerin sızdırıldığı iddia ediliyor.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Asus Zenfone 6 sızdırıldı

Sızdırılan görsellerden birinde telefonun perakende kutusu dikkatlerden kaçmıyor. Bu da Zenfone 6 tanıtımının çok da uzak olmadığı anlamına geliyor. Telefonun arkası son dönemin akımlarından olan degrade yani renk geçişli bir yapıda. Beklendiği gibi arkada üçlü kamera düzenine sahip olan Zenfone 6’nın önden nasıl görüneceği ise şimdilik gizemini koruyor. Ancak beklenti su damlası şeklinde çentiğin kullanılacağı şeklinde.

Onaylandı! Galaxy S10’da Mate 20 Pro’nun bir özelliği yer alacak

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.