Ana sayfa » Akıllı Telefon » Galaxy Sport karşınızda! Samsung akıllı saatlerde yeni dönem başlıyor

Galaxy Sport karşınızda! Samsung akıllı saatlerde yeni dönem başlıyor

Galaxy Sport karşınızda! Samsung akıllı saatlerde yeni dönem başlıyor

Samsung, 2017 yılında IFA etkinliğinde duyurduğu fitness odaklı akıllı saati Gear Sport’un devam modelini yakın zamanda tüketicilerin beğenisine sunacak. Yeni akıllı saat Galaxy Sport ismiyle çıkış yapacak. Basın görüntüleri yayınlanan saat, selefi ile kıyaslandığında görünüm noktasında bir hayli elden geçmiş.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

İlk olarak GalaxySport daha yumuşak hatlara sahip bir görünümde. Yuvarlatılmış hatlara ek olarak, Gear S2’den bu yana kullanılan döndürülebilir çerçeve bu akıllı saatte yer almıyor. Bu gelişme Samsung’un bundan sonraki saatlerde yeni bir tasarım anlayışı benimseyeceği anlamına gelebilir.

1.2 inç büyüklüğünde ekrana sahip olduğu bildirilen saatte dahili depolama 4GB olacak. Kalın çerçevesi ile dikkat çeken saat siyah, deniz mavisi yeşili ve gül altın renklerinde çıkış yapacak. GalaxySport, 20 Şubat tarihinde Galaxy S10 serisi ile birlikte tanıtılacak.

Galaxy S10 ön kamera performansı ile amiral gemilerini ağlatacak!

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.