Ana sayfa » Mobil » 1500 TL’ye en iyi yerli! Casper Via G3 inceleme!

1500 TL’ye en iyi yerli! Casper Via G3 inceleme!

1500 TL’ye en iyi yerli! Casper Via G3 inceleme!

TeknoBurada.Net olarak yerli markalara her konuda destek oluyoruz ve olmaya da devam edeceğiz. Hem telefon hem de PC tarafında büyük bir değişim yaşayan Casper geçtiğimiz yıl Via A3 Plus ile marka algısını ciddi anlamda değiştirdi. Orta segment Via A3 Plus ile pazarında oldukça iddialı bir konuma yükselen üretici güncelleme tarafında da kullanıcılarını tatmin ederse büyük bir iş başarmış olacak. Bu değişimin son üyesi Casper Via G3 ise oldukça beğendiğimiz bir model oldu. Rakipleri arasında en dikkat çeken ekran tasarımı ve malzeme kalitesine sahip olan Casper Via G3 inceleme videosu ile tüm merak ettiklerinize cevap bulacağınızı düşünüyoruz.

“Lütfen Kota Dostu TeknoBurada Android Uygulamamızı Marketten İndirin ve Kullanmaya Başlayın! Bize Destek Olun…”

Casper Via G3 inceleme videosu!

Casper Via G3 bizi genel kullanım performansı ve pil gücü ile oldukça memnun etti. 6,2 inç HD+ ekranın 3260 mAh pil gücü ile oldukça iyi uyumu neticesinde pil testinden başarı ile geçen Casper Via G3 bizlere ne sunuyor buna birlikte bakmaya ne dersiniz? Şimdi kahvelerinizi alın ve incelemenin keyfini çıkarın. Özellikle kamera performansına yapacağınız yorumları merak ediyoruz…

  • 00:00 – 10:38 Genel Kullanım Deneyimi
  • 10:39 –  13:35 Tasarım ve Malzeme Kalitesi
  • 13.36 – 19:33 Arayüz
  • 19:34 – 23:59 Kamera Arayüzü
  • 24:00 – 36:30 Kamera Performans Testi

Not: Lütfen incelemeyi site ya da uygulama üzerinden izleyin…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.